Asmenų su klausos negalia integracija į darbo rinką

NAUJIENOS

Duomenų bazė

Norėdami prisijungti prie duomenų bazės spauskite čia…

ANTRASIS TARPTAUTINĖS BENDRIJOS „SHARE“ PARTNERIŲ SUSITIKIMAS LA REUNION SALOJE

2005 m. gruodžio 4-10 dienomis La Reunion ( Prancūzija) vyko antrasis tarptautinis „Share“ sutarties partnerių susitikimas. Susitikime dalyvavo atstovai iš Prancūzijos, Belgijos, Italijos, Čekijos ir Lietuvos. Lietuvos VB atstovavo projekto koordinatorė Rūta Mackanienė, administratorė Jurgita Kuprytė, tarptautinių ryšių koordinatorė Aiva Salatkienė. Susitikimo tikslas buvo aptarti įgūdžius ir priemones, kurios padeda integruoti neįgaliuosius į socialinę ir darbo veiklą.

Susitikimas buvo suorganizuotas nepaprastai gražioje vietoje Reunion saloje, o šeimininkai buvo ypač svetingi ir sudarė ne tik puikias sąlygas darbui, bet ir suteikė galimybę susipažinti su La Reunion socialiniu, kultūriniu bei ekonominiu gyvenimu.

Susitikimo metu buvo pristatyti partnerių nacionaliniai projektai bei vykdomos veiklos, pasidalinta patirtimi, integruojant neįgaliuosius į darbo rinką. Buvo parengta tarptautinio bendradarbiavimo vertinimo sistemos pirminė versija, aptartas socialinio kapitalo tyrimo klausimynas, susitarta dėl tolimesnių žingsnių, kuriant bendrą produktą – video filmą, kuriuo siekiama pagerinti neįgaliųjų įvaizdį visuomenėje, aptartas būsimas Prancūzijos tikslinės grupės vizitas į Lietuvą 2006m. gegužės mėn.

Susitikimo akimirkos:

ATGAL>>

Close Menu