Asmenų su klausos negalia integracija į darbo rinką

NAUJIENOS

Duomenų bazė

Norėdami prisijungti prie duomenų bazės spauskite čia…

TARPTAUTINIO BENDRADARBIAVIMO SUTARTIS „INTRODUCE“

Abi vystymo bendrijos siekia plėtoti bei aktyvinti kompanijų duomenų bazę, skirtą ieškantiems darbo žmonėms, o taip pat jų įdarbinimo konsultantams. Tikslas – užtikrinti informacijos apie kompanijas prieinamumą, pagerinti įsidarbinimo galimybes asmenims, priklausantiems pažeidžiamoms grupėms, skatinti darbo rinką pagrįstą kompetencijomis, o ne išankstinėmis nuostatomis.

Introduce tarptautinio bendradarbiavimo koordinavimui vadovaujančią grupę sudaro Lietuvos Vystymo bendrijos ir AMBISYS ( Belgija) atstovai, kurie vadovauja, organizuoja, planuoja ir kontroliuoja visus daugiašalio projekto veiksmus.

Tyrimas dėl ieškančių darbo ir darbdavių poreikių nustatymo

Kiekviena Vystymo Bendrija atlieka tyrimą, kurio metu tiriami darbo ieškančiųjų ir darbdavių informacijos poreikiai. Vystymo Bendrijos informuoja viena kitą apie tyrimo struktūrą, o taip pat tarpinius ir galutinius rezultatus. Galutiniai rezultatai lyginami seminaro metu, kurio metu nustatomi bendri poreikiai bei išskiriami skirtumai.

Darbdavių duomenų bankas

Remiantis kriterijais, gautais tyrimo metu, bus kuriamas darbdavių duomenų banko modelis/-iai (kiekvienas partneris kurs projekto tikslinės grupės poreikius atitinkančius modelius).

Lietuvos Vystymo bendrijos duomenų banko kūrėjas turės galimybę stažuotis pas Belgijos partnerį ir susipažinti su duomenų banko kūrimo techniniais aspektais bei patirtimi šioje srityje.

Sukurti duomenų bankai bus palyginami, aprašomi panašumai ir skirtumai

Darbdavių motyvavimo metodikos kūrimas

Abi vystymo bendrijos siekia pasikeisti patirtimi bendradarbiavimo su darbdaviais srityje bei kurti strategiją kaip įtikinti darbdavius teikti informaciją ieškantiems darbo.

ATGAL>>

Close Menu